انقدر غصه ات بزرگ است که باز به تو رسیدم حسین جان

این نبش قبر عقده ی دیرینه ی شماست

این ها گواه جنگ علیه خود خداست

وهابیان پست! چرا بس نمی کنید

اندازه ی خصومت یک قوم تا کجاست؟

گیرم که نبش قبر کنیدش، چه فایده؟

دیگر مزار ابن عدی در قلوب ماست

یک عده آمدند پی نبش قبر " آه "

این حرفها چقدر برای من آشناست

تاریخ چند صفحه ورق خورد تا رسید

...آنجا که دور قبر غریبی سر وصداست

تانبش قبر فاطمه ،راهی نداشتند

دیدند ذوالفقار به دستان مرتضاست

ذهنم دوباره رفت به جایی شبیه این

حرف مدینه نیست دگر،حرف کربلاست

ده نیزه دار دور و بر قبر کوچکی

حلقه زدند...لشگر دشمن چه بی حیاست

حالا رباب مانده و یک شیرخواره که

مثل حسین،سرش روی نیزه هاست

(برگرفته از وبلاگ زیبای با یاران علی)

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وال محمد

یا صاحب الزمان مهدی فاطمه س مثل جانمان از حریم عمه جانتان حضرت

زینب (س) ونازدانه ابا عبدالله حضرت رقیه (س) دفاع خواهیم کرد.

نائبتان سید علی عزیزمان حجت را بر همه تمام کرده است.

لبیک یا خامنه ای

 


التماس دعای فرج

/ 10 نظر / 9 بازدید
جعفر

چند روز پيش، سخني از استاد آقا تهراني شنيدم كه مي فرمودند: "همه كارهايي كه به نام اهل بيت متبرك شده، ماندگار شده اند. بعضي از قاريان قرآن كه بعضي از قرائت هايشان ماندگار شده، علتش را در اين دانسته اند كه آن قرائت را به اهل بيت اهداء كرده اند." اهل بيت ماندگارند و هر چيزي كه مهر اهل بيت را بخورد، هم. اينكه اين همه محبت به سيدالشهداء داشته باشي و با هر اتفاقي به حسين جان متوجه بشوي و نوشته هات رو به نام دلرباش مزين كني، نعمتي است كه بايد قدر دانش باشي. و قدر دان پدر و مادري كه از بدو تولد، با عشق اهل بيت تو رو بزرگ كرده اند. و قدردان حسين جان كه لايق مان دانست و محبت خودش رو تو دلمون انداخت. "دست من و تو نيست اگر عاشقش شديم خيلي حسين زحمت ما را كشيده است." آهنگ وبلاگت، هم خيلي قشنگ بود و هم خيلي پر محتوا. ممنون.

سرباز1195

لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است

علیرضا

و بدانید ای دشمنان خدا! امروز با فشردن دندان‌هایمان، مشت بر زمین می‌کوبیم؛ اما اگر کار را به جایی برسانید که احساس کنیم و تنها "احساس کنیم" که قصد جسارت به بارگاه الهیِ حضرت زینب سلام الله علیها را دارید؛ دیری نخواهد گذشت که در جهادی عظیم و بی‌سابقه، با لشگری از سلحشوران خمینی قدس سره الشریف، در رکاب حضرت سید علی روحی له الفداء و در برابر چشمان فاطمیِ حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف؛ بند از بندِ جسدهای متعفنتان و باورهای پلیدتان، جدا خواهیم کرد!

زینب

اینا با این کارا مثلا می خوان اسلام رو ضعیف کنند که عمرا اگه بتونند[خنثی]

محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐─────────────────────────────────────────────┌ │ امام حسن عسکری علیه السلام فرمودند │ │ در مقام ادب همین بس که آنچه برای دیگران نمی پسندی، خود از آن دوری کنی │ │ مسند الامام العسکری صفحه 288 │ ┘─────────────────────────────────────────────└

این عمار؟

سلام همدرد... با عنوان سلب آرامش حتی در قبر به روزم. منتظر نظرات گهربارتون هستم. درپناه حق....

طلبه کوچولو

سلام از نظر شما تشکر می کنم .وبلاگ تمیز و مطالب خوبی هم دارید ما را هم لینک کنید شما هم لینک شدید.

پله پله تا ملاقات خدا

شیعه تنها مدد از حضرت حیدر گیرد از دل خاک چو حجربن عدی پر گیرد در دفاع از حرم دختر مولا حتی او کفن باز کند زندگی از سر گیرد سید حمید رضا برقعی

سمت خدا

می خواهم دلم را رنگ کنم رنگ آبی بیکرانه دریا، رنگ تو. می خواهم دلم را به دریای بزرگی وعظمتت بسپارم تا به هرکجا می خواهی مرا ببری.اما ترس دارم ترسی به بزرگی ساحل وبه روانی شنهایش که همیشه در وجودم در جریان وروان است اینکه مثل موجهای که نمی دانند چگونه واز کجا سر از دریا در آورده اند بی مهابا مرا به ساحل بازگردانی ام.بارها ست که دلم هوای نوشتن برایت کرده اما با خود میگویم شاید مقبول نشود وتو مرا از خودت برانی. کاش بر میگشتیم به آن روزها که من همیشه سایه حضورت را در زندگی ام حس میکردم.آن روزها که تمام شعرهایم از تو بود وتمام نت هایم ملودی وجودت را می نگاشت آن روزها که ثانیه به ثانیه پای چت روم دلم می نشستم وبا تو چت می کردم.آن روزها که برایت هرروز نامه ای میگذاشتم در وبلاگ دلتنگی هایم. قصد کرده ام که بر گردم.می دانم ماندنم با خودم است اماتو اول باید بخواهی اگر به من اجازه ماندن می دهی پس سایه ات را بر سرم بگستران بگذار تا دوباره حضورت را در شعرهای هر روزه ام بیابم.